Svet-Stranek.cz
.. zpět

Potravinové doplňky:

Potravinové doplňky

Po osobní konzultaci mohu navrhnout komplexní řešení a AKTIVNÍ STRATEGIE PROTI ÚNAVĚ, NADMĚRNÉ HMOTNOSTI A STÁRNUTÍ.

Zlepšeníkvalityživota?Jdeto! Podívejtese na http://fenix.nsproducts.com/ a dejte mi vědět co si o tom myslíte. Děkuji.
Rád se osobně podělím se svou vlastní pozitivní zkušeností po absolvování kůry na remodelaci postavy - Programuproregulacitělesné hmotnosti TR90. Skládá se ze čtyř patentovaných výživových produktů a stravovacího plánu, které vám spolu s cvičením a tipy, jak vést zdravější životní styl, pomohou dosáhnout vašeho cíle. V žádném případě nejde o dietu! Je to velmi příjemné a mně osobně doporučovaná strategie maximálně vyhovovala.
Můžete se mrknout i na můj Deník proměny, nebo se můžeme sejít osobně. Těším se na reakce.
Úžasným vynálezem, který mi pomáhá řešit problémové partie je přístroj ageLOCGalvanicBody Trio
Doporučuji ke všeobecnému užívání:
LifePak - synergický komplex více jak 50 různých antioxidantů, mezi které patří vitaminy, minerály a stopové prvky. Vitaminy jsou tam zároveň ve formě  provitaminu, což  je forma, ze které si tělo teprve přetvoří potřebné množství daného vitaminu. Takže, nemůže dojít k předávkování neboli hypervitaminóze, o které teď v mediích padly nějaké řeči. A další plus tohoto doplňku je to, že se nejedná o synteticky vyráběné látky, ale získávají se z přírodních produktů, kromě toho hlídají, aby vitaminy, například vitamin C, byly v L-formě, což jak také víte, je pro tělo "stravitelná" látka na rozdíl od D-formy. Toto je mnohdy velký problém u běžných doplňků v lékárně, kde výrobci nehledí na L, D formu, takže si mnohdy zaplatíte klidně půlku balení pro tělo biologicky neaktivní D formy.
U Marine Omega je zdrojem krilový  olej, který obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Díky Marine Omega se také zvýší vstřebatelnost vitaminů z LifePaku, konkrétně těch, které jsou rozpustné v tucích.
Pokud se necítíte v kondici, snadno onemocníte a nevíte proč, mohl by vám napovědět rychlý neinvazivní test úžasným vynálezem - přenosným Biofotonickým Skenerem. Technologie Ramanovy spektroskopie, kterou Skener používá, získala Nobelovu cenu za fyziku.
Navíc Pharmanex Biofotonický Skener S3 získal bronzovou medaili za design na International Design Excellence Award 2014 (IDEA). 
Vpřípadě zájmu o testování, výživové poradenství, nebo o podrobnější informace mne kontaktujte na +420 777 352 420. 
Rád sdělím více. Těším se na vás :-)
Fénix